Про нас

Історія компанії почалась в 2009 році зі створення мистецької агенції «Традиція», місією якої стало сприяти розвитку та популяризації українського мистецтва, зберігаючи при цьому рівновагу між традицією та інновацією.

Почавши успішно реалізовувати перші мистецькі проекти, компанія почала освоювати напрямок діяльності в рекламній галузі. Так і з’явилась рекламна агенція «Традиція».

Її головною метою стало – допомагати бізнесу клієнтів розвивати корпоративну соціальну відповідальність та реалізовувати корисні для суспільства ідеї, створювати позитивний імідж та ефективну комунікацію з цільовою аудиторією.

 

Наші послуги:

1. Розробка та впровадження стратегії корпоративної соціальної відповідальності в процес  діяльності компанії. Проведення рекламних кампаній, реалізація програм партнерства з неурядовими організаціями та громадськими групами.

2. Графічний дизайн (логотипи, брошури, друкована реклама). Розробка фірмових стилів та оформлення брендбуків.

3. Бренд pr (інформаційна та іміджева підтримка бренду, реалізація проектів на підтримку бренду).

4. Web-дизайн та створення сайтів будь-якої складності. Підтримка та просування сайтів (реєстрація доменних імен, надання хостингу, розкрутка у пошукових системах, контекстна реклама). QA (тестування) сайту для виявлення помилок.

5. Просування блогів або інтернет-представництв торгових марок, SMM.

6. Медіа-планування та робота зі ЗМІ (тв, радіо, друковані ЗМІ, Інтернет).

7. Продакшн промо-роликів.

 

 

Наші інші проекти:

 

1

 

 

 

2Коментувати не дозволено.