Преса

Українські казки не потраплять до списку ЮНЕСКО (Коментарі, 03.06.2013) На думку Марини Применко, знання дітьми казкових персонажів і сюжетів казок сьогодні залежить від того, наскільки вони присутні у візуальних медіа (мультфільмах, рекламі, друкованій продукції).

 

Росія забрала в України курочку Рябу та Колобка (1+1, 24.04.2011) У світі фольклор як такий поки що не охороняється на міжнародному рівні. Тож юридично закріпити казки як продукт інтелектуальної власності українського народу неможливо.

 

Вся правда про українські народні казки в “Мамаєвій Слободі” (5 канал, 02.04.2011) Батьківщиною лисички-сестрички, вовчика-братика, колобка та трьох богатирів є Україна. 

 

“Казкова карта” на “Мамаєвій Слободі” (31.03.2011) Нещодавно презентував свою діяльність Всеукраїнський культурно-освітній проект з розвитку та популяризації українського казкарства «Казкова карта України».

 

В Україні почали проводити уроки з казкознавства (Рідна країна, 18.03.2011) В рамках Всеукраїнського проекту з розвитку українського казкарства «Казкова карта України» автор проекту Марина Применко провела «казковий урок» в першому класі однієї з київських шкіл.

 

Котигорошка – в маси. А ще Козу-дерезу, Лисичку-сестричку та Незнайка (СТБ, 11.02.2011) Рекламувати українських казкових героїв будуть на спеціальній карті.

 

 

В Україні з`явиться «казкова» карта з усіма національними героями (Коментарі, 09.02.2011)

 

Незабаром в Україні з’явиться велика казкова карта, на якій позначать місця народження усіх представників фольклору (Перший національний, 10.02.2011)

 

Казкова карта України (Львівська площа, 10.02.2011) В Україні почали створювати казкову карту, на якій будуть позначені місця народження героїв українського фольклору та сучасних казок.

 

Казкова карта покаже де народилися герої казок (24 канал, 12.02.2011) Сучасний казкар Сашко Лірник ідею створення казкової карти підтримує. Мовляв і сам пише так, аби збереглося історичне коріння. У такому разі казка стає цікавою навіть для дорослих.

 

У Києві малюють казкову карту України (Кореспондент, 09.02.2011) На віртуальній казковій карті будуть вказані місця, де встановлені пам’ятники, проходять свята, присвячені народним героям, а також розміщені легенди, що підтверджують появу того чи іншого героя в цьому місті чи області.

 

У Києві почали створювати “казкову” карту. Фоторепортаж (ІА “Українські новини”, 11.02.2011) Серед перших героїв, які потраплять на карту, будуть відомі українські богатирі Микита Кожум’яка та Котигорошко, коротун Незнайка та навіть Коза-Дереза, чиє місце народження, відповідно до карти, приписується Київщині.

 

“Казкову” карту України почали малювати в Києві (ІМК, 08.02.2011) В Києві почали створювати “казкову” карту, яка об’єднає всю інформацію про місця народження героїв українського фольклору та сучасних казок.

 

“Дитячий анімаційний майданчик” на “Антонич-фесті” (Українська правда, 30.09.2009) Як виявилося, для того, щоб створити мультиплікаційний фільм, достатньо доступних всім засобів: солодощів, сухофруктів, пластиліну, олівців – і це під силу навіть маленьким дітям.

 

В Києві відбулася вечірка “Криниця традицій”, фоторепортаж (ІА “Українські новини”, 07.07.2009) Організатором вечірки виступило художнє агентство “Традиція”. Головна ідея заходу – показати приклад осучаснення стародавніх українських традицій.